Summer Jam #29: Seeed, Jimmy Cliff i Tanya Stephens

summerjam-2014-100x100Vypadá to, že šílené jaro 2014  je u konce. Tedy, pokud nedávné plískanice a desetistupňové šedivé dny se zcela vzácnou přítomností slunečních paprsků jarem nazývat lze. Tak jako tak, sluníčko už se probudilo a léto je za rohem! A s ním samozřejmě nastane I období festivalové. A že už bylo na čase. A tak, s příchodem prvních teplých dní, posíláme pozvánku na jeden z prvních a vůbec největších letních festivalů, německý Summer Jam. Jezero, stromy, Slunce, radler, mezinárodní kuchyně, spousta nových tváří a reggae ostrov uprostřed Německa – to všechno už na vás čeká za měsíc a kousek…Share your love!

Neuvěřitelný 29. ročník už se kvapem blíží, evropský svátek reggae hudby se bude opět slavit u jezera Fühlinger (Kolín n. Rýnem) od 4. do 6. července. Netřeba zmiňovat, že program je, jako každoročně, nabitý. A protože si organizátoři libují v mottech, a to letošní je tak nějak potřebné poslat dál do světa, sdílíme lásku, ať už to zní hippies nebo ne. Letošním mottem je totiž, jak už jste asi pochopili “Share your love”.

Jimmy Cliff. Legenda, ke které není třeba dodávat mnoho.  Pan Cliff má za sebou nespočet hitů, tour, desek a respekt nejenom reggae světa (k vidění take na Uprisingu,SK).

Seeed. Jop, Seed se před pár měsící vrátil po pauze, ve které o sobě nejvíc dával vědět Peter Fox. Společně jim to ale funguje skvěle, výborná show, tanečnice, kapela, vibe, to je Seeed. Po neuvěřitelných osmi letech vystoupí na Summer Jamu.

Anthony B. S trochou nadsázky neuvěřitelné se stává skutečností. Po táhlých problémech s americkými zákony / obvinění z držení drog (marihuana) se Anthony B konečně dostal na evroupskou půdu a už jede svou evropskou tour. V jejím rámci vystoupí i na Summer Jamu a na závěr léta I na domácím Rock for Churchill.

summerjam-festival-2014Dlouhý seznam jmen, který ovšem ještě není u konce, si můžete prohlédnout sami na letáku vlevo. Za zmínku určitě stojí Christopher Martin, Kabaka Pyramid, Konshens,  Raging Fyah nebo Dubtonic Kru, Barrington Levy či Tanya Stephens. A I letos si pořadatelé pozvali zástupce z hip hopových řad, los angeleské Dilated People.

Všechny potřebné informace ohledně příjezdu, kempování, parkování atd. naleznete na webu www.summerjam.de . Pokud byste přece jenom potřebovali poradit, napište nám na náš facebook ; )

Share your love!

P.S.: Pozor na to, kde parkujete, pokuty jsou nemile mastné…

https://www.youtube.com/watch?v=fDW4FTNYUtk

Back to top button