ČlánkyNovinky

Podporujeme crowdfunding pro Right News Music Garden

Na léto se opět plánuje malý ale o to příjemnější open air reggae festival Right News Music Garden, letos to bude již 6. ročník. Uprostřed prázdnin 24.-25. července se otevřou brány renesančního zámku v Louňovicích pod Blaníkem a reggae bude hrát až do rána. Na programu budou kapely jako Uraggan Andrew and Reggae Orthodox z Ústí nad Labem, pražské kapely Rising Spirits a EXT Band nebo šumavský Bohemica Indica. Plus dubwise projekty a DJs, jako jsou Dasha Fyah, Intuitive Lab anebo Nuff’n’Ruff Reggae Rulerz. „Jelikož to chceme tentokrát pojmout opravdu festivalově, rozhodli jsme se protáhnout dobu trvání na dva dny, dosud byl festival vždy 1denní. Proto jsme se rozhodli požádat o pomoc fanoušky reggae a spřízněných subkultur,“ vysvětlují pořadatelé.

Možná jste slyšeli o možnosti komunitního financování nazývané CROWDFUNDING… Je to alternativa pro malé nekomerční počiny, jako je náš festival, které jsou příliš nezajímavé pro sponzory, ale zato mají fůru hodných podporovatelů. Crowdfunding je v Česku již docela zavedený, z reggae komunity jej využil například Mr. Cocoman pro financování vydání desky – a podařilo se! V rámci crowdfundingové kampaně je možné získat za svůj příspěvek různé zajímavé odměny. Mezi odměny naší kampaně patří například série plakátů a samolepek z předešlých ročníků, ručně vyráběné šperky z drahých kamenů, CDs českých reggae kapel, trička s logem festivalu či originály obrazů od tvůrkyně festivalové grafiky, Koudelky.

Kampaň běží od 27. května 2015 a trvá 30 dní. Zkuste se letos stát spolupořadateli festivalu! Každá podpora je vítaná, např. i to, že o naší crowdfundingové kampani dáte vědět dalším kamarádům….

Odkazy:
https://www.startovac.cz/projekty/reggae-festival-right-news-music-garden
https://www.facebook.com/events/1428629824098510
http://rightnews.cz
http://rightnews.cz/musicgarden

Back to top button