Články

Rise&Shine festival již tento čtvrtek!

Od 30. července do 1. srpna se v idylickém prostředí vinic a bývalého kamenolomu v blízkosti hradu Falkenstein (AT) odehraje spirituální festival Rise&Shine s programem slibujícím spousty hudebních i nehudebních zážitků. Na ručně vyráběných soundsystémech od Blackboard Jungle (FR), Roots Plague (DE) a Shalamanda HiFi (AT) vystoupí mimo jiné Channel One Soundsystem (UK), Mad Professor (UK), Dub Judah (UK), Sister Aisha (UK) a Noel Ellis (JA).

Hudební sekce se ale každý den naplno rozjíždí až navečer a v odpoledních hodinách běží v „The Roots & Culture Yard“ program skládající se z rozhovorů se samotnými interprety i dalšími hosty, dub poezie, tematických workshopů a vzdělávacích přednášek. Dále se bude cvičit jóga, bubnovat a letos poprvé organizátoři nabízejí program i pro ty nejmenší návštěvníky.

Rise_Shine2015hRise&Shine uvědomění a spiritualitu šíří nejen skrze pozitivní hudební vibrace a kulturní stánek, ale především stylem, jakým festival funguje. Organizátoři si jako obvykle nepodali ruce s velkými sponzory a tudíž je festival prakticky bez reklam. Tělem je z přírodních materiálů, duší silně pozitivní, smýšleje globálně ale konaje lokálně – společné snídaně za dobrovolný příspěvek a suroviny pro primárně vegetariánskou a veganskou stravu pocházejí především od lokálních pěstitelů řídících se zásadami udržitelného zemědělství.

Kompletní info k festivalu a celý program naleznete na riseandshine.at

Pokud alespoň částečně ctíte poselství, které reggae muzika dává světu, Rise & Shine je událost právě pro Vás. Nenechte si ujít 3 dny v úžasné atmosféře tohoto jedinečného festivalu.

 

Pokec

 

Back to top button