ČlánkyNovinkyRiddims

Roots Hi-Tek představují dva nové riddimy

Vydavatelství Roots Hi-Tek se sídlem v Londýně se zaměřuje především na roots reggae a dubwise. Aktuálně nám servírují další dva nové riddimy a obě pecky najdete na 12″ vinylu. Na A straně desky se můžete těšit na anglickou zpěvačku Lioness Fonts a její track s názvem „Calling Me Home“, což bude i titulní skladba z chystaného alba, které vyjde pod stejným vydavatelstvím. Tato dáma má již vydáno mnoho skladeb pod různými labely z celé Evropy, ale i mimo kontinent. Spolupráci navázala také s různými producenty, jako jsou Peckings, Jah Youth (Roots Ambassador) a další, takže je docela jisté, že o ní ještě v blízké budoucnosti hodně uslyšíme.

Další track v pořadí má na starosti Prince Liv-I-Jah, kterého můžete znát z Roots Ambassador Sound Systemu se svým „Don’t Watch Da Clothes“. Na této verzi hostuje i saxofonista I Jah Saloman . Nakonec tuto stranu desky doplní dubwise verze riddimu, jak již je u tohoto labelu dobrým zvykem.

Druhá strana vinylu začíná trackem s názvem „Mash A Barrier“, kterou nahrál Idren Natural. Na tuto pecku navazuje dubová verze s vokálem stejného tracku „Dub A Barrier“ a také instrumentální verze „Buss All Barriers“, ve které kralují baskytarista Jacek, saxofonista a flétnista Digistep nebo Kheru Jahman Dan u rytmiky. Více o produkci tohoto pozoruhodného labelu najdete @ www.rootshitek.com

* kol-ler

Back to top button