Články

Right News Music Garden bude! Už 8. Srpna 2020

Většina festivalů se přesouvá na 2021, ale pár menších akcí v reggae rytmech přesto letos bude! Jeden z tradičních, co vám rádi doporučujeme, je rodinný Right News Music Garden v Louňovicích na zámecké zahradě kousek od mýtického Blaníku. Jedenáctý ročník bude jednodenní DIY Edition bez velkých kapel, ale přesto plná muziky. Více vám prozradí přímo Frantšek, jeden z pořadatelů této moc milé akce, co je vhodná i pro vaše malé ratolesti…

Ahoj kamarádi, letos už to vypadalo všelijak, ale nám to nedalo – řekli jsme si, že festival Right News Music Garden je i pro nás jedna z mála příležitostí potkat staré přátele, poznat nějaké nové a zatančit si na reggae u pořádných beden – a tak vás v sobotu 8. 8. 2020 od 11 hodin rádi zase všechny uvidíme na zámecké zahradě v Louňovicích pod Blaníkem. Letošní ročník má podtitul DIY Edition a rozhodně bude o dost jiný, než ty předchozí; vyjímečně nebude páteční dubový večer, ale o sound systém nepřijdete, místo hlavní kapelní stage dáme letos prostor Pure Energy Sound Systemu, kde vystoupí především naši oblíbení selektoři Dasha Fyah, OneHeartMan, Ras Ikel a Jakub Johánek & DJ Teamatique in dub

Kapely se letos musely z organizačních důvodů dost uskrovnit, bude to nakonec jen poloakustické vystoupení bez pódia – uslyšíte Asheemu a Lukeho z Rising Spirits a prodloužený koncert ExT Bandu, stálice našeho festivalu. Doprovodný program jako je třeba ulítlá módní přehlídka a Roztančený bazárek vás neminou, čajovna Pod Moruší a kavárna U Rastyho či pivovar Strašák se na už vás také těší, a těšíme se i na vaše buchty či koláče, kterými můžete festival podpořit – viz Buchtový crowdfunding na webu Right News.

Když už jsme u té podpory – festival vděčí za svou 11 let dlouhou existenci především dobrovolníkům, kteří každý rok nezištně pomáhají festival připravit, ale také po něm v neděli uklidit – pokud se cítíte povoláni tímto způsobem pomáhat svým bližním, neváhejte se na nás obrátit na adrese rightnews@rightnews.cz nebo třeba na facebooku, uvítáme opravdu každou pomoc.

Více o festivalu, například časy vystoupení, jak na předprodej, kudy tam apod. se dozvíte na webu rightnews.cz a na události na FB, viz odkazy níže.

Díky & One Love
František/Zdeňek
#RNMG20/ExTBand

Odkazy:

• http://rightnews.cz/rnmg20-tiskova-zprava/
• https://www.facebook.com/events/278238443296292

Back to top button