ČlánkyNovinky

Ky-Mani Marley vystoupí v srpnu v Čechách na festivalu Rock for Churchill!

Po několika letech se to konečně povedlo – na festival Rock for Churchill přijede jeden ze synů Boba Marleyho! Pořadatelé včera zveřejnili druhého zahraničního headlinera (po již zveřejněných Irie Révoltés) a tím bude Ky-Mani Marley! Charismatický zpěvák, multi-instrumentalista, hudební producent i známý herec je synem tenisové šampionky Anity Belnavis. Narodil se na Jamajce v roce 1976 a po smrti svého otce se v devíti letech přestěhoval s matkou do Miami. Světu dal hity Warriors, Dear Dad, Be Smart, Rasta Love, One Time nebo třeba starší ale hodně povedenej kousek Fell in Love with a Rastaman. Ve své více jak dvacetileté kariéře vydal sedm studiových alb, přičemž to nejnovější vyšlo v roce 2016, jmenuje se Conversations, nahrál jej celé společně s německým Gentlemanem. Jako herce jste mohli Ky-Maniho vidět mj. ve filmech One Love (celý k shlédnutí online na konci článku!), Heaven a nebo proslulé gangsterce Shottas.

18. ročník Rock for Churchill proběhne tradičně v krásném přírodním areálu Myslivna ve Vroutku. Za loňský vydařený ročník se Rock for Churchill dočkal ocenění od festivalových návštěvníků – v anketě bestCOOLfest obhájil loňské 3. místo. Poslední tři ročníky festivalu byly vyprodané a najdou si tam své fans mnoha různých žánrů včetně reggae. V minulých letech tam vystoupili např. Horace Andy, Max Romeo, Anthony B, Perfect Giddimani nebo loni francoužští Dub Inc.

Dvoudenní vstupenky jsou do 28. února v prodeji za 800 Kč (+ poplatky) na www.rfch.cz, GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na dobírku a v sítích Ticketportal a Ticketpro. Do konce února jsou v prodeji balíčky 5+1 a 10+2 zdarma. Od 1. března se cena vstupenky zvedá o 100 Kč. Kompletní informace o předprodeji najdete na www.rfch.cz/vstupenky. Stanování je na Rock for Churchill zdarma.

Oficiální událost na Facebooku: http://bit.ly/RFCH2017_FBevent
Vstupenky: https://www.rfch.cz/vstupenky/

Back to top button