NovinkyRiddims

Představujeme nové jamajské riddimy: Connection, Game Time, The Critical a Gangsta Rock

Představujeme nové jamajské riddimy:
Connection, Game Time, The Critical a Gangsta Rock

CONNECTION: Lumidee je hiphoperka, která loni slavila úspěchy s hitem Oh Oh (Never Leave You), což je duet s Busta Rhymes. Nina Sky jsou dvě latinskoamerický sestry z New Yorku, které nedávno bodovaly v hitparádě Billboard s hity Turnin Me On na Kopa riddimu nebo Move Ya Body. Tato potentní dámská trojka se nyní vrhla na Connection riddim, nejnovější produkci Marlona ´Pyrano´ Cooka. Track bude distribuován labelem In the Streetz a vrací se do již dobře známého teritoria… Vedle Ride With You od Lumidee a Connection od Nina Sky & Seana Paula na něj nazpíval pecku Have it fi Them Buju Banton, Chicken dal Timing, TOK Do You Wanna, Blacker & Sandy Star Supposed to, Voice Mail Girls a Pretty Boy love song Call Me.

GAME TIME: Label All Access Enetertainment, který má centrálu na Central Plaza v Kingstonu, právě vydal riddim Game Time. Nejznámnější peckou na něm asi je Trinity od Seana Paula, ale za pozornost stojí i další songy: Kid Kurrupt Roadside, Ward 21Spank It, Looga Man & Jovi Feel Good, Elephant ManTickle, Flava UnitGet Away, Busy SignalBrighter Day, Isses Link Up, Kris Kelli Come to Me a v neposlední řadě Wayne Marshall Straight As.


THE CRITICAL: Nový riddim od Stainless Records boduje především díky zpěvačce Alaine a jejímu hitu Jah Jah Cry. Alaine, která v poslední době jde vzhůru v žebříčcích jamajských hitparád s písničkou No Ordinary Love, podala i v Jah Jah Cry opravdu skvělý výkon. Na Critical riddim nazpívali své verze i CapletonCarry On, Jah Thunda If You See Her, LMS I Adore You, Busy Signal & Flava UnitUpliftment, Lutan FyahShare, GinjahLilliy of the Valley, Bascom X Live it Up, Tanto MarijuanaMusic is the Head, TOK In Your Eyes, Daddigon Greetings a Spragga Benz Thanks & Praise. Distribuce těchto singlů má na starosti opět In the Streetz.

GANGSTA ROCK: Nejnovější riddim Christophera Birche se jmenuje Gansta Rock a objevili se na něm jména toho nejtěžšího kalibru – Bounty Killer, Assassin, Cecile, Elephant Man, Shaggy, TOK, Voice Mail, Kip Rich, Macka Diamond a Bling Dawg. Christopher tak dost možná naváže na úspěchy svých loňských riddimů The Military, Cry Baby nebo My Swing. Gansta Rock bude distribuován prostřednictvím All Access Entertainment. * Z prosincového vydání Jamaican Observer přeložila Dany & Lomesh

Back to top button