ČlánkyNovinkyProfily

Pressure z Virgin Islands konečně přiletí do Prahy! A s novým albem

V březnu se vedle Elephant Mana poprvé podívá do Prahy ještě jeden pozoruhodný hlas z Karibiku a to konkrétně konečně i někdo z Virgin Islands. 29. Března 2020 se dočkáme, dorazí skvělý Pressure Busspipe!

Pressure v roce 2019 vydal skvělé album Rebel With A Cause, které redakce Jahmusic zařadila mezi 20 nejpozoruhodnějších alb loňského roku a kde hostují namátkou Akae Beka,Protoje, Sizzla, Kabaka Pyramid, Anthony B a v neposlední řadě americký rapper Redman, s kterým si Pressure s chutí dal ještě jeden samostatný singl v Redmanově produkci. Zkrátka a dobře – tohle si nechcete nechat ujít – a to přesto (nebo právě proto), že místo kapely bude doprovázen asi nejdůležitějším producentem Virgin Islands, což je Tippy přezdívaný I Grade Dub. Veterán žánru, který produkoval nejen vícero alb od Akae Beka a Midnite i dalších jmen, jako jsou Danny I, Lutan Fyah nebo právě nové album od Pressure Busspipe! A Tippy nepřijede jen jako selektor, ale bude naživo mixovat a efektovat svou vlastní produkci okořeněnou pořádnými basy, že si i my sami budeme připadat jako na Panenských ostrovech. Těšíme se nejvíc 29.3.2020 v pražském Futurum Music Baru další společný reggae joint Lucerny a Jahmusic!

Vstupenky jdou do prodeje 20.1.2020 za 320 Kč + poplatky na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Vstupenky na místě budou za 420 Kč

Back to top button