Just Chill festival na Slovensku už příští týden, kdo tam bude?

FLYERO nultém ročníku jednodenního slovenského Just Chill festivalu jsme vás již informovali. Nyní je nejvyšší čas na kompletní pozvánku. Festival se bude konat už příští sobotu, to je 26.7. v amfiteátru Rimavské Soboty. Dvě scény lákají na bohatý hudební program z Jamajky, Grenady, Maďarska, Itálie, Polska, Česka a v neposlední řadě i parta lidí ze Slovenska. K tomu bude i bohatý doprovodný program, ale pojďme se podívat hlavně na hudební nadílku, protože ta na první ročník je překvapivě bohatá! Headlinery jsou naši oblíbení jamajští Raging Fyah a také singjay, který si říká Perfect Giddimani!

Na hlavní Pokec Stage se představí hned dvě velká jamajská jména, slovenským i českým posluchačům dobře známá. Raging Fyah představí v červnu vydanou desku DESTINY, ale samozřejmě se dostane i na debut JUDGEMENT DAY. Stejně tak i majitel unikátního hlasu Perfect Giddimani doveze ochutnat letošní album BETTER OFF DREAD a záda mu bude krýt maďarský Budapest Riddim Band. Domácí na této stagi zastoupí vynikající Medial Banana, MC Rida Radar i Vajkres. Za Čechy pak dorazí Messenjah a Kenta. Nebudou chybět ani maďarští Riddim Colony, MC Kemon z Grenady, italsky Rankin Delgado a polský MC Mikael. Druhá scéna pak bude patřit selektorům, kterou budou obléhat ryze slovenští selektoři DJ Spliff, Skandyman, Jay, Abnorman, Prograss, DJ Giznis, Gunfigah, Ruka a Kaya.

Kdo by měl dlouhou chvíli, může například využít nadupaného doprovodného programu a zajít se podívat na skate či grafitti exibici, pozorovat live painting nebo divadlo. Odpočinout si budete moci v Bongoshop.sk Chill Out Zóně, najíst například v Bistru Negril, nabízející masové pokrmy i vegetariánské dobroty. Zájemci si také mohou od profesionálů nechat vyrobit či doplést dready. Na jeden den je toho věru hodně. Program i prostředí amfiteátru lákají na jedinečnou atmosféru. Neodolali jsme a na Just Chill festival 2014 se rovněž chystáme. Přijeďte i vy podpořit zajímavý projekt se slibnou budoucností. Více info získáte na stránkách www.justchillfestival.sk a nebo přes facebook. To vše se stane díky lidem kolem Jammin Agency.

Vstupenky pořídíte do 21.7. na slovenském Eventimu za 15 eur. Na místě pak bude cena 18 eur. IRIE!

* Marek

Back to top button