ČlánkyNovinkyProfily

Etana vypustila 4 nové písničky k volnému stažení

Jamajská zpěvačka jménem Etana už snad ani u nás není úplně neznámým jménem. Doma na Jamajce je považována za jednu z nejlepších vokalistech ostrova a zároveň je i v USA jedním z nejúspěšnějších mladých talentů. Její loňské album FREE EXPRESSIONS se tam dokonce objevilo v Billboard Chart a videoklipy slušně rotují v televizích. Třetí album je naplánováno na druhou čtvrtinu roku 2012 a propagaci odstartovala desky tím, že nabídla svým fans ke stažení hned 4 nové tracky. Singl „Beautiful Day“ vyšel pod její vlastní značkou Freemind Music a produkci a backing tracku podle některých informací obstarala rakouská kapela House of Riddim, která přijede do Prahy už 20. února společně s Fantanem a I-Waynem.

Další song „I am Strong“ je duet, v kterém hostuje Lutan Fyah, a pecky „Gun“ a „I Will“ s ní natočil Luciano, s kterým se Etana vlastně poprvé před čtyřmi lety podívala do Evropy. Přiletěla s ním i do Čech, ale na Žízníkově nakonec žel pro nemoc nevystoupila. Třeba se ještě někdy dočkáme! Všechny tři výše zmíněné duety produkoval teprve jednatřicetiletý Kemar „Flava“ McGregor, který je teď ve studiu asi doslova nonstop. Nedávno jsme psali o jeho spolupráci se Sinead O´Connor, na což letos navázal vydáním celého riddimu „Club Dance“. Před pár dny taky přišla zpráva o tom, že natočil reggae song s Casem Haleym, který skončil druhý v soutěži America’s Got Talent. Vedle toho loni Kemar dobře skóroval s riddimem „Cool & Deadly“ a vypadá to, že ho jen tak něco nezastaví.

Všechny 4 songy od Etany si můžete poslechnout i stáhnout k sobě do počítače přes geniální platformu soundcloud, kterou najdete o pár řádků níže.

Latest tracks by Etana ‚The Strong One‘

Back to top button