Good2Go Partylist

Dub Academy with Dubapest HI-FI feat. Babystep @ Prague

PRAGUE DUB ACADEMY 2DAYS SESSION

DUBAPEST HI FI (full soundsystem)
&
DUB FAMILY

…………………………………………………..

JE NÁM VELIKOU CTÍ VÁS TÍMTO OFICIÁLNĚ POZVAT NA 1. DUB ACADEMY V PRAZE.
Která se usuteční ve výjmečných industriálních prostorech a areálu PPRAGOVKY /Praha 9, Vysočany/
PRVNÍM FULL SOUNDSYSTEMEM, který se během dvoudení session představý je DUBAPEST HI-FI s vinikajícím vokalistou a spěvákem BABYSTEP-em.

DUBAPEST HI-FI přijede v plné sestavě čili se můžete těšit na 6 scoopů o síle 12kW. Které se starají o ozvučení DUB YARDU na festivalech jako například LB REGGAE CAMP nebo BASS CAMP. A dále o BUDAPEST DUB CLUB.
a DUBAPEST HI FI hrálo již mnoho zvučných jmen a sklidili moho uznání a respektu. JENOM ZA LETNÍ SEZÓNU vzpomeneme například ALPHA STEPPU, SISTU HABESHU nebo jedinečnou a nezaměnitelnou SISTU AWU.

https://www.facebook.com/dubapest/

Během dvou dní se po boku DUBAPEST HI FI představí domácí i zaraniční interpreti, kteří jsou již známími a neodmyslitelnými součástmi dub scény, doma i v zahraničí.
DUB SUPPORT:

již mezinárodní sound NATTY YOUTH SOUND, který má ve své sbírce speciálni dubplaty od DAN I z IMPERIAL SOUND ARMY, FAR EASTA,
JAHMASSIVE ALLSTARS, a reprezentuje DUB svým specifickým zvukem na festivalech a sessions v Československu i v zahraničí.

https://www.facebook.com/natty.youth.sound/

O úvod se postará RAS IKEL, který dorazí kvůli DUB ACADEMY, až z Vídně a sebou přinese kopu skvělých desek Roots Reggae, které si dovezl ze svých nedávných potulek po Jamaice.

JAYAH členka již legendárního českého dub soundsystému Raggaultras a ženské dub crew ENERGY OF DUB♥ Vám nedovolý usnout…HEAVY BASSLINE sety které odehraje na DUBAPEST HI FI …na ty budete ještě dlouho spomínat.

https://www.facebook.com/Raggaultras/

Změna nastala i v programu, kvůli vytíženosti a zabookování LOICA DE NIRO a KATTYGYAL KENTY in DUB pro jiný event jsme pozvali naše bratry z KING SOUND STEPPAS, který s námi již hráli na DUBAPEST HI FI na letním festivalu LB REGGAE CAMP v Maďarsku, takže nevstupují vůbec do neprobádaných vod. Právě naopak svojí našlapanou selekci dub, steppa a rub & dub stylu se jim nádherně podařilo rozskákat celý DUB YARD a zanechat za sebou úžasné vibes! Tešíme se co kluci opět předvedou za massive selection!

https://www.facebook.com/kingsoundsteppaz/

A konečně SATIWA sista s ENERGY OF DUB jeji selekce krásně a skompletizuje celek s názvem…

https://www.facebook.com/energyofdub/

…DUB ACADEMY!

Těšíme se na Vás!!!
🙏🔯🙏

FAMILY & ECO FRIENDLY!!!

VSTUP/ENTRY: 100,-Kč (vstup platí pro oba dny)

Připravujeme doprovodní akce s různorodým výběrem jídla vege/ i maso a pití nealko/alko a nějakou tu dobrou kávičku na doplnění energie.
Pokud máte ponuky nebo nějaké známé kteří by chtěli tímto způsobem na eventu participovat, pište správy na stránkách Natty Youth Sound.
Odpovídáme ihned!

DĚKUJEME!

Vaše DUB ACADEMY CREW!

Štítky
Back to top button
Close