Good2Go Partylist

AG of DITC + Champion Sound @ Prague, Futurum Music Bar

Next Level Boombox:
AG of D.I.T.C. + Champion Sound
DJs: Quip, Cou
17. 4. 2019, doors 20:00
Futurum Music Bar, Praha

Vstupenky v předprodeji za 350 Kč (+ poplatky) na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

AG VEZE DO PRAHY REAL BOOM BAP

Devadesátky. Zlatá éra. Boom bap. Diggin In The Crates crew, to je oč tu dneska běží. A pokud je tohle území, kde se cítíte doma, pak AG patří mezi vaše rodinné zlato. Andre Tha Giant, jeho parta Showbiz & AG a celá crew D.I.T.C. patří k zásadním pojmům. K pilířům, na kterých NY scéna stála. AG – Malý velký muž Andre Veliký, skromný obr ale navíc na rozdíl od zástupů zapšklejch páprdů tvoří a nakládá na koncertech se ctí dodnes.

V půlce dubna poprvé dorazí i do Prahy, aby se tu předvedl s kapelou Champion Sound za zády. V tomhle kombu už jste svoje oblíbené klasiky mohli zažít loni na Hip Hop Kempu, kde to společně absolutně zabili! Hangár hořel. Absolutní zóna. AG na stagi v nejlepší formě jak za mlada. Champion Sound všem těm klasickým breakům vdechl nový život, energie prýštila z pódia do publika a vracela se zpět… Když máte při koncertě ještě více hvězd vedle stage, než na ní, asi na tom bude něco zvláštního. Tady stáli jak u vytržení třeba DJ Illegal ze Snowgoons, Teknical Development.IS z Obba Supa nebo Souls Of Mischief v kompletním složení. Všichni si mohli zlomit krky, jak kejvali do AGho rýmů, Guryho bubnu, Mrakovy basy a Radimova troubení. Marc Hype to komentoval slovy: „Skvělej koncept s jedním z nejlepších MCs zlaté éry. Povinnost pro všechny real hip hop heads!“. A když to říká Marc?

Next Level, Soul Clap, Full Scale, Dignified Soldiers, Spit… a všechny další klasický bomby bouchnou ve Futuru 17. 4.

Back to top button