Na Beats for Love opět i Reggae2Jungle stage feat. Deadly Hunta, Gregory G. Ras nebo Blackout JA

7. ročník elektronického festivalu Beats for love je za dveřmi a už od středy do sobotní noci bude Ostrava dunět všemi rytmy včetně reggae a raggajungle! V rámci Reggae 2 jungle stage pod patronací Coltcha United můžete protančit střevíce na písku s posíleným zvukem a světly, a hlavně nadupaným programem. “Hned ve středu 3. 7. se představí raggajunglový zabiják z Bristolu Selecta J-man a hned po něm momentálně nejžhavější zboží britského junglu – DJ Hybrid, letošní vítěz ankety o nejlepšího producenta a nejlepší label (Deep in jungle),: představuje program Paya a pokračuje: “Druhý den, tzn. ve čtvrtek 4. 7. program najede na ostrý režim, představí se veliká jména uk jungle / raggajungle scény Dope Ammo, Deadly Hunta a hlavně populární selektor Benny Page. Večer pak zakončí francouzský veterán free scény Suburbass ve specialním ragga-tekovém stylu.

V pátek 5. 7. dorazí dancehallový singjay Mystic MC z Dánska, z ostrovů přiletí starý známý Jamie Irie v mocném kombu s Blackout Ja. Večer pak zakončí domácí Mikkim, kterého v setu doprovodí na mikrofonu americký MC Turner (z kapely Ting). A už tu máme sobotu 6. 7, kdy se představí vyborný švýcarský producent a remixér Max Rubadub, maďarská reggae jednička Gregory G. Ras a celý festival na této stagi zakončí londýnský gangster Irah se svým mixem reggae, dancehallu a grime.

O mocný support se postárá i domácí sestava velkých propagátorů reggae a dancehallu, jako jsou Mr. Roll, Cocoman, Messenjah, Coletiv, Dr. Kary, Kattygyal Kenta, Bad boyz, Respect vibration feat. Ryhha & MC Grem, FMP, DJ Kaya, selektor Boldrik, Coltcha United a mnozí další.  Za raggajungle pak je třeba zmínit jména DJ Hundread, Nuff Sensi Music, Silesian jungle attack, Harry jr a Kobylka a další. “Program bude opravdu různorodý, od dubu po raggatek, takže na své si přijdou milovníci všech odnoží tohoto houpavého stylu. Za pořádající sound se na vás tešíme a již brzy se všichni uvidíme,” doplňuje Paya.