Christopher Martin v pátek vydal u VP Records své druhé album And Then

Jamajský top zpěvák Christopher Martin, kterého před lety v Evropě poprvé představil Gentleman v rámci singlu Rising to the Top, patří už dlouho mezi zavedená jména ostrovní scény a často se objevuje na mnoha aktuálních riddimech od reggae po dancehall. V začátcích prorazil díky soutěži Digicel Rising Star v roce 2005 a od té doby skóruje jednou peckou za druhou. Díky svému hlasu a flow jej cení hlavně ženské publikum, to ale neznamená, že by Chris byl nějak zšenštilý, jen zpívá s tak velkým rozsahem, že z toho ženy tají a na některé badmany to může být moc sladké. Každopádně Christopher je jedním z nejžádanějších hlasů moderního reggae, a tak určitě stojí za pozornost jeho druhé album u VP Records, které se jmenuje jednoduše And then.

Najdete tu singly Life, Can’t Dweet Again, Come Back nebo pecku Bun Fi Bun. Zajímavostí je také cover skoro třicet let staré rockové skladby To Be With You od Mr. Big. To bychom upřímně nečekali, ale zní to našim uším lépe než originál. Jedná se o dobře vyvážený mix z pomalých balad i taneční hitů. Dvaatřicetiletý zpěvák opět dokazuje, že umí skvěle obojí. Album navazuje na debutové album Big Deal (2017), které se tehdy až do Top 5 Reggae Billboard Charts. K vydání nové desky nechyběla ani pořádná párty. Na Jamajce i v USA se u příležitosti vydání se o víkendu konalo několik akcí. V pátek Christopher Martin představil pár nových songů v jamajské televizi, což následně odvysílalo i několik rádií včetně Fame FM Jamaica, Reggae King Radio, londýnské Vibes FM nebo Irie Jam v New Yorku. Ve městě mrakodrapů pak proběhne i velká release párty…

Pro Martina, kterému se nedávno narodil syn, je vydání alba zároveň vstupem do nové kapitoly života. Zpěvák z jamajské farnosti Svaté Kateřiny už dávno není známý jen po Karibiku. Ve spolupráci se známou rozhlasovou stanicí Hot 97.1 v New Yorku nedávno absolvoval po USA takzvanou School Tour. Tedy turné po školách, kde Chris zpíval, povídal si se studenty, motivoval je a šířil pozitivní vibes a zdravé sebevědomí mezi mladými, kteří jsou v Americe neustále bombardováni nesmysly, násilím a zkreslenými zprávami. Dejte si pár ochutnávek, my na Chrise nedáme dopustit, ať je to sebesladší song. Tady je link na iTunes, kde si celou desku rovnou můžete pořídit.

* Admiral & Barbara