Dub Club 2: King Shiloh s vlastním soundem a Black Omolo u mikrofonu 19. dubna v Praze!

Na Velký pátek 19.4. dorazí do Prahy dubová legenda King Shiloh Sound System. 18 let poté, co roztancovali klub Roxy, se vrací do Čech, aby zde vůbec poprvé zahráli na svém vlastním unikátním soundsystému, doprovázeni keňskou zpěvačkou Empress Black Omolo. Na toto spojení se hodně těšíme a tak nám dovolte si obě jména představit trochu více…

King Shiloh Sound System byl založen roku 1991 v Amsterdamu a od té doby neúnavně šíří mocné vibrace světem. Během let se stal jedním ze zcela klíčových sound systemů na evropské půdě, jehož jméno zná každý dubový nadšenec. Na domovském labelu King Shiloh Majestic Music vydal od roku 1998 desítky desek, z nichž hodně získalo status kultovních nahrávek, které dodnes znějí napříč dubovými dances po celé planetě. V průběhu let jejich sound systém zahrál na většině zásadních žánrových festivalů a akcí po Evropě a celém světě. V minulém roce mj. položili základy etiopského Addis Dub Club, který poprvé otevřel své brány na začátku března tohoto roku. 

Empress Black Omolo je mladá keňská zpěvačka a sing-jayka žijící v Holandsku. Během pár let působení na evropské reggae a dubové scéně si vydobyla pozici velmi ceněné a talentované umělkyně. Její vystoupení jsou známy svoji nespoutanou energií, ohněm, který plápolá napříč tanečním parketem. Po několika úspěšných singlech a EPs v roce 2016 vydala debutové album Roots & Dub, na kterém se vedle skladeb z dílny King Alpha nebo Blackboard Jungle objevuje i track Rise & Shine v produkci Shakk-Attack. Black Omolo přijíždí do ČR podruhé, a kdo zažil její vystoupení před 3 lety už dnes ví, že se jedná o nezapomenutelný zážítek.

Tato akce je unikátní mimo jiné tím, že King Shiloh soundsystem přijede pouze kuli tomuto večeru a nemá žádnou další zastávku. Vše se odehraje v prostorách unikátního klubu FUCHS2 na ostrově Štvanice, kde se v lednu odehrál úspěšný Dub Club #1, který hostil Imperial Sound Army soundsystem z Italie a producenta a vokalistu Jah Free. Proto chcete-li poznat sílu dubu na autentickém soundsystému, který příjíždí do ČR vůbec poprvé; slyšet King Shiloh produkci na jejich vlastním zvuku; nechat své tělo prostoupit mocnou basovou vibrací; pocítit ohnivou energii africké Empress; zúčastnit se dubové ceremonie; nebo si jen vychutnat poctivý dubový set odehraný ve stylu “boiler room” před nabušeným soundsystemem, neváhejte dorazit 19.4. na Štvanici!

Dub Club Prague #2
19.4.2019 Praha, Fuchs2

Links:

http://kingshiloh.com
King Shiloh FB
King Shiloh Soundcloud
Black Omolo Soundcloud

https://www.facebook.com/dubclubprague
https://www.facebook.com/events/249667505959108