Hot News: Jamajský Gyptian odstartuje 29. září Pražský podzim!

Pondělní vyprodaný koncert Damiana Marleyho ve Velkém sále pražské Lucerny nás přesvědčil na vlastní oči, že i v Čechách je stále velký zájem o reggae a dancehall. Dalo nám to hodně vítaný a pozitivní impuls, abychom pokračovali dál v podpoře karibské kultury u nás. Gongzillu sice dost dobře trumfovat nelze, ale je tu i tak hodně dalších interpretů, co stojí za pozvání, a tak pro vás klub Lucerna Music Bar ve spolupráci s Jahmusic.net (slavícími letos 15. narozeniny) chystá první Pražský podzim. Ten ještě letos představí hned tři pozoruhodné reggae ikony, které postupně prozradí na svých internetových stránkách…

První koncert Pražského podzimu proběhne už ve čtvrtek 29. Září 2016 a dorazí k nám se svou kapelou velká současná jamajská superstar jménem Gyptian! Autor hitů Hold You, Serious Time, Non Stop, Jiggle Jiggle, Wine Slow a mnoha dalších pecek od reggae přes dancehall až k nejsoučasnějšímu R&B a EDM zvuku, patří do první ligy nejen doma v Karibiku, ale těší se obrovské popularitě i v USA. Jeho klipy, jako vůbec jednoho z mála Jamajčanů, rotují i v mainstreamových televizích, a spolupracoval několikrát s Major Lazer, kteří mu mimochodem produkovali song Vixen z jeho čtvrtého alba Sex, Love & Reggae. Tuto zatím poslední dlouhohrající nahrávku produkoval Jerry “Wonda” Duplessis, který stojí i za hity Mary J. Blidge, The Fugees, Lupe Fiasco nebo Miguela. Na desce si také s chutí zazpívaly Estelle, Melanie Fiona, Angela Hunte nebo soca star Bunji Garlin. Gyptian samozřejmě neusíná na vavřínech a vydává neustále další nové singly, jednou z velkých pecek tohoto roku je duet s Lady Leshurr, který najdete o řádku níže v podobě videoklipu.

Málokterý interpret z Jamajky v novém miléniu takhle hladce zaplul do světové taneční scény, jako právě Gyptian. Jeho hlas, flow, charisma a sbírka hitů dávají tušit, že i tato jamajská party bude rozhodně stát za to! Vstupenky jdou do prodeje za 430Kč + poplatky prodejce v pátek 2. Září 2016 v sítích GoOut, TicketPortal, TicketPro a Eventim. Na poplatích můžete ušetřit pokud si lístek pořídíte přímo na pokladně klubu Lucerna Music Baru.

čtvrtek 29.9.2016 Praha, Lucerna Music Bar
open doors: 20:00, start show 22:00, support před Gyptianem bude oznámen brzy.

* Tiskovka pořadatele (Jahmusic + Lucerna Music Bar)